Hakkımızda

2011 Yılında Kurulmuş Olan OtoMer OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET (parcamarketim.com)

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Satış, teknik Servis, Finans ve Kurumsal İletişim Departmanlarından oluşan yapısı, dinamik ve deneyimli kadrosuyla kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.Otomotiv yedek parça sektöründede sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olma misyonuyla, her geçen gün ürün yelpazesine yenilerini eklemektedir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Yurtdışı Kaynaklı şirketlerin disbiritör'lüğünü yapmakda ve Çok geniş çeşitli ürünleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Merkezi istanbul'da faliyet gösteren OtoMer OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET (parcamarketim.com) gerek mağazasında birebir gerekse online olarak istanbul ve türkiye genelinde,  ürün satışı yapmaktadır.

D İ K K A T !

parcamarketim.com yönetimine ve Firmamıza gelen bilgiler ve araştırmalarımız sonucunda parcamarketim.com sitesinin ismini kullanarak online ürün satışı yapan internet siteleri hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır

Kullanıcılara ürün satışı gerçekleştirken (parcamarketim.com) bigiler vererek kullanıcıları yanıltma girişimlerinde bulunmaktadırlar. Adımızı ve markamızı kullanarak bu tür girişimlerde bulunan KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR ile hiç bir şekilde bağlantımız bulunmamaktadır.  Kullanıcıları yanıltmak için parcamarketim.com internet sitesininde kullanılan görsel resim,grafik ve ürün açıklamalarında yazan (orjinal-ithal-birinci kalite vb gibi) yazıları kopyalayıp kendilerine uyarlayan,kurumsal kimliği olmayan,parcamarketim.com internet sitesinin çalışma şeklini taklit eden KURUM/KURULUŞ/FİRMA/VE ŞAHIŞLAR'lar ile ilgili araştırmalar yapılmakda olup. Yasal işlemler başlatılacaktır.

www.parcamarketim.com domain ismime çok yakın site adresleri kullanarak başka sitelere yönlendirilen, parcamarketim.com da yer alan ve kopyalanmaya karşı önlem için parcamarketim logosu basılmış ürün resimlerinin üzerinde değişiklik yaparak kendine uyarlayan ve orjinal ürün gibi satışını yapanlara dikkat etmeniz için uyarıyoruz.

Şirkertimiz  Yurtdışı Kaynaklı şirketlerin Tedarikçi'liğini yapmakda ve Çok geniş Otomotiv yedek parça ürün yalpazesiyle hizmet vermektedir. ülkemize faturasız çeşitli yollarla getirilen Yutdışı mallarını internet ortamında satmaya çalışan ve ürünün kendi ülkesindedeki  orjinal gerçek fiyatlarından çok aşağıda satan,ucuz sahte veya kaçak mal satışı yapan ve bu faliyetlerini internet üzerinden satış yaparak gerçekleştiren kişilere dikkat etmenizi öneririz. unutmayın kaçak ve faturasız mal almak'da bir suçtur.

Aynı marka ürünlerde karşılaşabileceğiniz fiyat farklılıkları ürünün sahte,taklit olmasına işaret edebilir. Farklı marka ve aynı resime sahip ürünlerde ise yine ürünün sahte,taklit edildiğini göstermektedir.

Yukarıda dikkat etmeniz gereken konulardan herhangi biriyle karşılaşırsanız Hukuk Büromuzla iletişime geçiniz, mağdur olduğunuz firma/kişiler hakkında " Türk Ceza  Kanunu " uyarınca  ne yapmanız gerektiği konularında yardımcı olacağız.

                                                                                                                                                                                                        
Otomer OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİCARET (parcamarketim.com)Güvenliğiniz için:

Tarayıcınızın adres çubuğunda ilk açılan sayfanın http://www.parcamarketim.com/ adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz yeni üye olurken https://www.parcamarketim.com/uye-ol adresinin yazılı olduğuna dikkat ediniz İletişim ve firma adresinin Seyyid Ömer Mahallesi Alyanak Sokak No:47/a İSTANBUL / FATİH olduğunu kontrol ediniz.

Şüphelendiğiniz bir durumla karşılaştığınız zaman:

Genel Editör : Mehmet Eriçok
0212 588 58 80 telefon ve 0541 588 58 79 gsm numaralarından ulaşabilirsiniz.

Yukarı Sayfa 4.177 saniye oluşturuldu.