En Çok Okunan Yazılar

Blog

 • Arazi Kilidi Hub Nedir

  Arazi Kilidi Hub Nedir

  2 çekerden 4 çekere geçerken arazi şanzımanı sayesinde ön diferansiyelin hareketlenmesi ve ön tekerleklere gelen güc aktarımı olur. Öndeki tekerleklere binen güç neticesinde tekerleklerin ortasında dişli bir mekanızma içindeki yaylar vesilesiye kilitlenir ve motorun gücünün bir bölümünü ön tekerleklere aktarmış olur. Devamı
 • Kamuda araç tasarrufu başlıyor

  Kamuda araç tasarrufu başlıyor

  Tüm kamu kurumları ve belediyelerden acil olarak araç listeleri istedi. Araçların hem sayısı, hem sınıfı düşürülecek; yerli araç tercih edilecek.

   

  Farklı dönemlerde tasarruf önlemleri kapsamında gündeme gelen kamu araçları ile ilgili çok kapsamlı bir çalışma başlatıldı. 

  Milliyet'ten Mithat Yurdakul'un haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın, kamu ara&cc...

  Devamı
 • DAİHATSU HAKKINDA

  DAİHATSU HAKKINDA

  Mart 1907’de kurulduğundan bu yana Daihatsu Motor Co. Ltd., çabalarını “insanlar tarafından sevilecek kompakt araçlar yaratma” misyonuna yoğunlaştırıyor. 

  Şirket, 100. Yıldönümünü doldurduğu 2007 yılında, kurumsal faaliyetlerinin temelini oluşturmak üzere bir Grup Felsefesi ve Temel KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) ilkeleri belirledi. ...
  Devamı
 • Suzuki Direksiyon Kutusu

  Suzuki Direksiyon Kutusu

  Direksiyon kutusu, direksiyon milinden aldığı hareketi rot miline aktaran bir parçadır. Bu ivme aktarımını hidrolik bir sistem vasıtası ile yapar. Yani sistem olarak direksiyon ve mili + direksiyon kutusu + direksiyon pompası şeklindedir.

  Bu yazımızda direksiyon kutusu arıza belirtileri nelerdir öğrenebilirsiniz.

  SUZUKİ Devamı

 • SUZUKİ JİMNY YENİ KASA

  SUZUKİ JİMNY YENİ KASA

  Dünyada sadece SUZUKİ JİMNY 'nin gidebileceği yerler var. 
  Çamur çukurlarının üstesinden gelin, yoğun ormanlar boyunca manevra yapın, gerçek tokluğun ne olduğunu bilen bu küçük off-roader ile devasa kayaları ele geçirin. 
  Ruhunu paylaşanlar tarafından tekrar seçilen zaman ve zaman. Jimny - daima yeni sınırlar yaratıyo...
  Devamı
 • SUZUKİ YEDEK PARÇA

  SUZUKİ YEDEK PARÇA

  Kurulduğu günden bu yana firmamız Off-Road Japon ve Kore üretimi araçlara oto yedek parçada bol çeşit ve alternatif oto yedek parça ağı ile hizmet vermektedir.
   
  ParcaMarketim ' de aracınızın modeline uygun oto yedek parçalarında orijinal oto yedek parça, yan sanayi oto yedek parça ve çıkma oto yedek parça seçeneklerini uyg...
  Devamı
 • SUZUKİ FİYAT GÜNCELLEMESİ

  SUZUKİ FİYAT GÜNCELLEMESİ

  2018 Yılının İkinci Evresinde SUZUKİ Fiyat Güncellemesi Yapmakta Olup , Bu Zamların Kullanıcılar İçin Her Hangi Bir Sorun Teşkil Edeceğini Sanmamaktayız . Marka Geçen Yıllara Göre Kalitesini Ciddi Bir Şekilde Yükseltip , Sürüş , Konfor ve Yakıt Olayınıda Göz Önünde Bulundurarak SUZUKİ Kullanıcılarını Ciddi Bir Olanak Sağlamıştır. 2. El Pazarının Fiyatlardan Et...
  Devamı
Yukarı Sayfa 1.375 saniye oluşturuldu.